Stel dat Nirvana een cover zou spelen van DJ Paul Elstak…Die prikkelende gedachte was het uitgangspunt van partyrock-coverband ‘House Of Rock’. Muzikanten die hun sporen in het rockcircuit al ruimschoots verdiend hebben, bundelen hun krachten om de ‘guilty pleasures’ van de jaren ‘90 te laten herleven op een manier zoals je dit nog nooit hebt beleefd.
House medleys en iconische rockriffs
House classics van DJ Paul Elstak tot Scooter en van SNAP tot 2 Unlimited vliegen in razendsnelle medley’s om je oren. Geen keyboards, geen computers, maar ronkende gitaren en een explosieve ritmesectie. Dit alles wordt nog eens stevig doorspekt met de iconische rockriffs uit de jaren ’90. Het publiek zal, ondersteund door twee sexy zangeressen, dit feest der herkenning van begin tot eind meebrullen.
Festivals door heel Nederland
In hun eerste jaar als band zetten zij al heel wat feesttenten en festivals op zijn kop, waaronder een stampvolle megatent op Paaspop. Het afgelopen jaar schoten zij hun vlammen en feestkanonnen de lucht in op de grote festivals van Nederland waaronder 7th Sunday, de Zwarte Cross en Festyland.
House of Rock boeken
Klinkt dit als (house-)muziek in de oren? Neem dan contact op met Artist Bookings voor het inhuren van House of Rock. Wil je alvast een indruk opdoen? Kijk dan ook eens op hun officiële website.
Beoordelingen